O firmie

O firmie

Znalezienie właściwych części jest czasochłonne ze względu na szeroki asortyment i różnorodność produktów. Elementy niezbędne do naprawy i serwisowania bram segmentowych muszą często być  pozyskiwane od różnych dostawców. Oprócz tego wiele produktów jest chronionych przez producenta i dlatego są one trudno dostępne. Poszukiwania ich w wielu miejscach jest niepotrzebną stratą czasu i energii!

Od tej chwili to się zmieni! Dzięki kompleksowej obsłudze firmy IDD-Parts, można już teraz w jednym miejscu kupować części do większości marek przemysłowych bram sekcyjnych i systemów doków przeładunkowych dostępnych na rynku. Zyskiem jest oszczędność czasu i ograniczenie komplikacji! Oznacza to także , iż wówczas klient może swobodnie koncentrować się na swojej podstawowej , dobrze znanej mu działalności biznesowej. Niezależnie od tego, czy potrzebna będzie  tylko jedna rolka, kilka nowych zawiasów, panel bramy, a nawet kompletnie nowa konstrukcja bramowa ze wszelkimi opcjami,  można to wszystko zamówić  w naszym sklepie internetowym, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, w momencie który klientowi najbardziej odpowiada. Oprócz elementów konstrukcyjnych bram na naszej stronie można znaleźć również  szereg produktów służących naprawie i konserwacji systemów doków przeładunkowych.

Szukasz produktu i nie możesz go znaleźć, prosimy o kontakt z nami, a my pomożemy Ci znaleźć alternatywne rozwiązanie i zapewnimy szybką dostawę. Potrzebujesz więcej informacji o firmie IDD-Parts? Skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością opowiemy Ci więcej o naszym sposobie działania. W dni robocze można skontaktować się z nami telefonicznie od 7:30 do 17:00! Nasz numer telefonu to +31 (0) 342 490 990.

Koszyk zakupów